Jaunākās ziņas

Kā iegūt pilnīgākas un biezākas uzacis? Labākās metodes uzacu augšanai

Plānu uzacu cēloņi

Vai jūsu uzacis ir plānas un retinātas? Gaidāt, kad tās ataugs, bet jau vairākus mēnešus nekas nav mainījies? Daudzas sievietes gadiem ilgi sūdzas par mēģinājumiem ataudzēt uzacu matiņus. "Kāpēc man ataug uzacis?" ir viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem skaistumkopšanas salonos. Vai jūs varat panākt, lai tās ataug ātrāk? Uzziniet, kā ātri izaudzēt pilnīgākas uzacis - lasiet tālāk, lai uzzinātu labākās metodes.

Skatīt rakstu

13 biežāk pieļautās uzacu kļūdas

Jūs lietojat nepareizus uzacu produktus

Mēdz teikt, ka uzacis veido sejas ietvaru, jo tām ir liela ietekme uz ārējo izskatu. Tomēr aptaujas liecina, ka lielākā daļa sieviešu nav pilnībā apmierinātas ar to, kā izskatās viņu uzacis. Ja esat viena no viņām, turpiniet lasīt. Pēc brīža uzzināsiet, kādas ir visbiežāk sastopamās uzacu kļūdas un kā no tām izvairīties.

Skatīt rakstu

Viss, kas jums jāzina par uzacu pīlingu

Sastāvdaļas, kas jāiekļauj uzacu skrubī

Vai zinājāt, ka uzacis - tāpat kā matus - nepieciešams kopt un regulāri tīrīt? Tieši tam ir paredzēta uzacu pīlings. Tā nav tikai kāda pārejoša modes lieta! Uzziniet vairāk par uzacu pīlingu, tā priekšrocībām un to, kāpēc to ir vērts izmēģināt.

Skatīt rakstu

Uzacu grima noņemšana - jāzina fakti un padomi

Grima noņemšana pret jutīgu ādu

Grima noņemšana no sejas, acīm un uzacīm ir būtisks ikdienas skaistumkopšanas rutīnas posms. Mums vienmēr jāatceras pilnībā notīrīt seju pirms miega. To darot, mēs novēršam grumbiņas, nepilnības un ādas iekaisumus. Kad uzacis nokļūst uz produktiem un eļļām, tās kļūst sliktākas: plānas, sausas, blāvas. Lasot tālāk, jūs uzzināsiet perfektas uzacu kosmētikas noņemšanas noslēpumu.

Skatīt rakstu

Populārākās uzacu grima kļūdas

Pārāk biezas uzacis

Vai jūs zināt visbiežāk pieļautās uzacu grima kļūdas? Bieži vien mēs tās pieļaujam neapzināti, tāpēc ir labi apzināties un zināt, ko darīt un nedarīt. Turpini lasīt, ja vēlies gludas uzacis!

Skatīt rakstu

Ombre uzacis. Kā viegli izveidot šo efektu?

Kas ir ombre uzacis?

Ombre - krāsas, kas pāriet no gaišas uz tumšu - ir karstākā uzacu grima tendence. Šāda ēnošanas tehnika ļauj mums izveidot dabiski izskatošas un skaistas arkas. Vai jūs zināt, kā iegūt Instagram populārākās uzacis? Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vienkāršāko recepti - iemācieties, kā soli pa solim veikt ombre uzacu grimu.

Skatīt rakstu

Uzacu grima tendences

Taisnas uzacis

Uzacu izskats un grima tendences pastāvīgi mainās. Dažas no tām ir diezgan netipiskas. Ja jums patīk būt lietas kursā par jaunākajām skaistumkopšanas vēsmām, turpiniet lasīt - iepazīstieties ar karstākajām uzacu grima tendencēm. Vai gūsiet iedvesmu?

Skatīt rakstu

Uzacu tendences un stili

Uzacu tendences un stili

Uzacu grims ir labi jāsagatavo. Kā veidot uzacis, lai tās izskatītos vislabāk? Vai jūs zināt jaunākās uzacu veidošanas tendences? Pārbaudiet karstākās un šokējošākās no tām! Kuru stilu izvēlēsieties jūs?

Skatīt rakstu

Uzacu grima triki

Labākie grima triki, lai uzacis būtu gludas

Uzacu definīcija ir būtisks grima elements. Vai jums dažkārt ir grūti uzacis uzkrāsot? Apskatiet labākos trikus, kas ļaus jums viegli iegūt pasakainas uzacis. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu glābjošos uzacu grima paņēmienus, kurus izmanto arī grima mākslinieki.

Skatīt rakstu

Uzacu kartēšana: Kā veidot perfektus uzacu lokus?

Kā izkopt skaistāko uzacu formu savai sejas formai?

Skaistai sejai ir nepieciešamas perfektas uzacis. Svarīgākais ir tas, lai to forma atbilstu sejas iezīmēm. Tikai tad jūs varat uzacis pieaudzēt vai iekrāsot un panākt vēlamo efektu. Tāpēc uzacu kartēšana ir ārkārtīgi svarīga. Vai vēlaties uzzināt, kā to izdarīt pareizi? Vai jūs to varat viegli izdarīt mājās? Kā veidot uzacis? Izlasiet mūsu ceļvedi.

Skatīt rakstu

Kā nokrāsot uzacis mājās? Uzziniet, kā uzklāt hennas krāsu

Uzacu henna blondīnēm

Vai jūsu uzacis ir gaišas un tikko pamanāmas? Lietojiet uzacu tonēšanu! Tas ir lielisks veids, kā uzlabot uzacis un piešķirt tām krāsu. Process aizņem tikai aptuveni desmit minūtes, bet efekts var saglabāties līdz pat četrām nedēļām! Hennas krāsas var padarīt matiņus tumšākus par dažiem toņiem, kas piešķir sejai izteiksmīgumu. Kā iekrāsot uzacis mājās? Jūs to izdarīsiet viegli, sekojot mūsu soli pa solim!

Skatīt rakstu

Uzacu laminēšana: Kas tas ir un kā to darīt soli pa solim?

Kas ir uzacu laminēšana?

Uzacu laminēšana ir ļoti populāra uzacu veidošanas procedūra. Cilvēki visā pasaulē ir sajukuši par to sajūsmā, un mēs neesam pārsteigti: uzacu laminēšana ļauj savaldīt nepaklausīgos matiņus un noturēt tos savā vietā daudzu nedēļu garumā. Procedūra nodrošina vēlamo uzacu formu, kas izskatās dabiski un sasaucas ar karstākajām Instagram tendencēm, piemēram, #nomakeup, #browshaping vai #browlift. Ko ietver uzacu laminēšana? Kā to veikt mājas apstākļos? Uzzini, kā iegūt perfektas uzacis!

Skatīt rakstu

10 visbiežāk sastopamās uzacu grima un kopšanas kļūdas

Nepareiza apgriešana

Uzacu grima kļūdas ir ļoti izplatītas. Mēs arī mēdzam izlaist pienācīgu uzacu kopšanu vai uzacu veidošanu, liekot tām izskatīties nedabiski. Parasti paiet ilgs laiks, līdz mēs apzināmies, kādas kļūdas esam pieļāvuši. Tāpēc aicinām izlasīt par populārākajām uzacu kļūdām - pārliecinieties, ka tās nepieļaujat, un iemācieties, kā no tām izvairīties nākotnē!

Skatīt rakstu

Labākais uzacu grims plāniem un retiem uzaciem?

Kā sabiezināt uzacis?

Perfektas proporcijas, drosmīgas un stingri definētas uzacis joprojām ir viena no galvenajām grima tendencēm. Nav brīnums: biezas uzacis padara jūsu seju jaunāku. Tāpēc 80. un 90. gadu plāno uzacu mode ir kļuvusi par pagātni. Tomēr daudzas sievietes pēc mēnešiem ilgas uzacu noplēšanas veco tendenču vārdā tagad cīnās ar biezu un sulīgu uzacu audzēšanu. Vai jūsu dabiskās uzacis ir retinātas un gandrīz neredzamas? Nekas vairāk! Izmantojiet grima trikus un apgūstiet labākās grima tehnikas plānām uzacīm.

Skatīt rakstu

Kā veidot biezas, kuplas uzacis?

Ko lietot kuplām uzacīm?

Biezas, dabiskas, nedaudz nekārtīgas uzacis jau ilgu laiku ir aktuālākā uzacu tendence. Jums paveicies, ja jūsu uzacis ir blīvas un kuplas - lai tās veidotu, nav jāpieliek lielas pūles. Pietiks, ja tās vienkārši pastiprināsiet ar nedaudz grima. Tomēr, ko darīt, ja uzacis kļūst nesakoptas un spītē? Ar to izķemmēšanu ar spolīti var nepietikt. Ir labi iegādāties pareizos produktus, lai izveidotu perfektu formu un padarītu to noturīgu. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā savaldīt biezas uzacis!

Skatīt rakstu

Rēti apvidi uzacu daļā: Kā tos labot?

Kā aizpildīt retinātas uzacu zonas?

Vai jūsu uzacis ir dabiski blīvas un kuplas, bet pēdējā laikā ir sākušas plānināties? Vai uzacu lokos ir spraugas? Plankumainas uzacis noteikti ir nevēlama skaistuma nepilnība, kas nepiešķir pievilcību. Par laimi, ir veidi, kā tās maskēt - vai nu ar grima palīdzību, vai ar invazīvākām procedūrām. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā paslēpt uzacu spraugas.

Skatīt rakstu

Uzacu veidošana soli pa solim. Pincete, diegi vai vasks?

Uzacu raušana soli pa solim

Kā nopulēt uzacis, lai tās izskatītos modernas, bet arī atbilstu jūsu sejas iezīmēm un formai? Kā to darīt un kādu metodi izvēlēties, lai nesabruktu? Vai uzacu veidošanai labāk izvēlēties pincetes, diegu vai varbūt vasku? Lūk, mūsu rokasgrāmata par uzacu veidošanu un veidošanu!

Skatīt rakstu

Uzacu apgriešana - vai tā ir tā vērta un kā to veic?

Kā darbojas uzacu trimmeris?

Perfekti veidotas uzacis piešķir harmoniju visai sejai. Tāpēc mēs tik ļoti vēlamies piešķirt tām skaistu formu. Ir daudz uzacu apgriešanas metožu. Viena no populārākajām tendencēm ir to apgriešana ar elektrisko vai manuālo uzacu skuvekli. Vai esat pazīstami ar šo instrumentu? Šeit mēs izskaidrosim, kas ir uzacu skuveklis, kā to lietot un vai tas patiešām var aizstāt pincetes?

Skatīt rakstu

Viss par uzacu caurduršanu

Vai uzacu pīrsings ir drošs?

Ķermeņa rotas joprojām ir ļoti modernas, un uzacu gredzens ir viens no populārākajiem pīrsinga veidiem. Uzacu pīrsings šķiet nesarežģīts, tāpēc dažkārt mēs nolemjam veikt šo procedūru pēkšņi. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka jebkura veida pīrsings rada iejaukšanos mūsu ķermenī. Tāpēc ir labi uzzināt par procedūras kontrindikācijām, pīrsinga veidiem un ieteikumiem pīrsinga pēcaprūpes aprūpei.

Skatīt rakstu

Veidi, kā novērst noslīdējušas uzacis

Grims nokareniem plakstiņiem - soli pa solim

Paduļinātas uzacis ir izplatīts ādas novecošanās simptoms, jo ar laiku tā zaudē elastību un elastību. Paduļinātas uzacis parasti iet roku rokā ar nokritušiem plakstiņiem, veidojot redzamu ādas kroku, kas nav pārāk estētiski pievilcīgs. Par laimi, ir daudz veidu, kā cīnīties ar atpalikušām uzacīm. Uzziniet vairāk par tiem!

Skatīt rakstu

Uzacu rēta - kā to nosegt?

Rētu grima pārklājums

Sejas rētas, īpaši tās, kas atrodas uz uzacīm, ir ļoti piesaistošas, jo bieži vien tās pavada matu izkrišana šajā zonā. Vai ir iespējams noslēpt uzacu rētu vai atbrīvoties no tās? Dažreiz vienīgais veids ir to noņemt ar lāzeru vai operāciju. Bet ir arī dabiski veidi, kā samazināt rētas. Uzziniet par īpašiem grima trikiem un veidiem, kā atbrīvoties no rētām.

Skatīt rakstu

Jūsu ceļvedis uzacu uzacu pomādes lietošanā

Uzacu pomāde - efekts

Uzacu pomāde pēdējā laikā ir karstākā grima tendence! Šī unikālā kosmētika ļauj sasniegt unikālus efektus, ko nav iespējams panākt ar skropstu tušu vai uzacu zīmuli. Vai vēlaties sākt lietot uzacu pomādi, bet neesat pārliecināts, kā to pareizi darīt? Vai sapņojat par perfekti izteiksmīgām uzacīm? Uzziniet labāko uzacu grima metodi - mūsu ceļvedis atklāj perfekta grima noslēpumu ar uzacu pomādi!

Skatīt rakstu

Jūsu rokasgrāmata uzacu pūdera lietošanai

Vai uzacu grimā var izmantot parastās acu ēnas?

Sapņo par skaistu uzacu grimu, bet neesat pārliecināts par savām grima prasmēm? Sāciet ar ērtiem produktiem un dodieties uz uzacu pūderiem! Šī ir vienkāršākā uzacu grima metode, kuru vari apgūt vienā pēcpusdienā! Izvēlieties labas kvalitātes uzacu pūdera komplektu ar vasku un sāciet strādāt – skatiet mūsu pamācību un uzziniet, cik tas ir vienkārši!

Skatīt rakstu

1 2
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika