Nanobrow Lamination Kit

Praktisks uzacu pacelšanas un
laminēšanas komplekts

Izmērs: Uzacu līme (7ml / 0.24 fl oz), StepOne Lifting lotion (5ml / 0.17 fl oz), StepTwo Fixer (5ml / 0.17 fl oz).

Kāpēc jums patiks Nanobrow Lamination Kit?

Viss, kas nepieciešams ilgstošai uzacu veidošanai
Precīzi veidotas uzacis — bez vairākām nedēļām labošanas!
Biezākas uzacis ar apjomīgu apdari
Ideāls uzacu komplekts lietošanai salonos un mājās!

Perfektas formas uzacis
daudzām nedēļām

Tavas uzacis ir nepaklausīgas, nevaldāmas, un tu nezini, kā tām piešķirt vēlamo formu vai varbūt tās ir stīvas un izpūrušas? Abos gadījumos Nanobrow Lamination Kit ir paredzēts jums! Tas ir pilnīgs komplekts daļēji pastāvīgai uzacu pacelšanai un laminēšanai, kas ļaus jums viegli veidot uzacis un baudīt perfektas uzacis vairākas nedēļas! Tā kā tas rada salona kvalitātes rezultātus un nodrošina vieglu uzklāšanu, tas ir ideāli piemērots gan uzacu profesionāļiem, gan lietošanai mājās!

Nanobrow Lamination Kit

Beidzot jaukas
un perfektas formas uzacis!

Nanobrow Lamination Kit ir iekļauts viss nepieciešamais, lai lieliski paceltu uzacis. Ietekme saglabājas līdz pat 6 nedēļām. Tas ir precīzs un viegli lietojams, ļauj veikt vairākas procedūras. Vairākas nedēļas kārtīgas, precīzas formas uzacis un nekādu nepaklausīgu matiņu!

Uzacu laminēšana intensīvi atdzīvina un baro uzacu matiņus, piešķirot apjomu un elastību, turklāt tas tiek darīts ātri un vienkārši: uzacis tiek iezīmētas vēlamajā formā un paliek nemainīgas ilgu laiku. Apstrāde paceļ tos uz nākamo līmeni maskējot spraugas un veidojot biezāku izskatu.

Nanobrow Lamination Kit
— vairs nav nepaklausīgu un nekontrolējamu uzacu!

Tagad jūs varat atrisināt plānu vai nekontrolējamu uzacu matiņu problēmu uz visiem laikiem! Izmantojot īpaši izstrādātās formulas, jūs varat veidot, pieradināt un sabiezēt uzacis un baudīt efektu vairākas nedēļas! Uzacu laminēšana ir ieteicama visu veidu uzacīm, īpaši biezām, izpūrušām vai retām. Jūs varat uzlabot rezultātu ar tonēšanu, hennu vai ar pinceti.

Nanobrow Lamination Kit

Vienkāršākā uzacu laminēšana
ar Nanobrow komplektu!

Kā to izdarīt? Tas ir tik vienkārši:

1. Rūpīgi noņemiet kosmētiku un notīriet uzacis, izmantojot eļļu nesaturošu kosmētikas noņemšanas līdzekli (piem., Nanobrow Micellar Makeup Remover). Uzacu matiņiem jābūt sausiem un attaukotiem.

2. Izmantojot aplikatoru (pudele: līme), uzklājiet nelielu daudzumu līmes. Pagaidiet 25-50 sekundes.

3. Tagad izmantojiet komplektā esošo otu, lai uzklātu pacelšanas šķīdumu (pudele: 1. darbība). Sāciet no uzacu priekšpuses un izveidojiet vēlamo uzacu formu.

4. Atstājiet šķīdumu iedarboties 5 līdz 8 minūtes atkarībā no uzacu apmatojuma jutīguma un biezuma. Noņemiet to, izmantojot sausu vates disku.

5. Izmantojot otu, uzklājiet pēdējo šķīdumu (pudele: 2. darbība). Atcerieties saglabāt vēlamo uzacu formu. Atstājiet šķīdumu 5 līdz 8 minūtes. Noņemiet to, izmantojot mitru vates disku.

6. Izķemmējiet uzacis, izmantojot spolu. Gatavs! Tagad izbaudiet savas glītās un perfektās formas uzacis vairākas nedēļas!

Nanobrow – izturīgākie uzacu kosmētikas produkti

Laminēšanas komplekts nav vienīgais produkts Nanobrow klāstā! Pārslēdziet tās uz stilu un piešķiriet savām uzacīm krāsu tieši tā, kā vēlaties. Kāds uzacu izskats jums patīk šodien?

Atklājiet mūsu produktus

Vai meklējat iedvesmu grimam? Vai vēlaties sekot līdzi jaunākajām skaistuma aktualitātēm un tendencēm? Apskatiet Nanobrow sociālos tīklus!

FAQ — kas vēl būtu jāzina?
Kā lietot Nanobrow Lamination Kit?
Kad jums vajadzētu ķerties klāt Nanobrow Lamination Kit?
Vai Nanobrow Lamination Kit ir piemērots jutīgai ādai?
Kāds ir Nanobrow Lamination Kit derīguma termiņš?
Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?
Vai es varu veikt pasūtījumu ja dzīvoju ārzemēs?
Vienmēr perfektas uzacis
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika