Piezīme!
Diemžēl jūsu maksājums nebija veiksmīgs, lūdzu, mēģiniet vēlreiz
1

Izvēlies labāko paku

1x Nanobrow

Palutini sevi ar ideālām uzacīm

52
 

Vēlies izmēģināt Nanobrow, lai pārliecinātos, vai tas tiešām ir tik efektīvs? Viena uzacu seruma tūbiņa būs lielisks risinājums!

2x Nanobrow

Atdod savu sirdi šim duetam

98
 

Vai vēlies padarīt savas uzacis biezākas un izbaudīt seruma satriecošo iedarbību pēc iespējas ilgāk? Paka ar 2 Nanobrow uzacs seruma iepakojumiem būs gudra izvēle!

3x Nanobrow

Palutini savus mīļos

125
 

Meklē kaut ko sev un savām draudzenēm, jo vēlies, lai jūs visas izskatītos satriecoši? Trīs Nanobrow uzacs seruma iepakojumi būs tev vispiemērotākais risinājums!

Pērciet arī Lashcode Mascara ar 20% atlaidi

19
 

Lashcode – skropstu tuša, kas palielina skropstu apjomu tikai ar vienu aplikatora pieskārienu. Tā uzlabo skropstu formu, akcentē skropstu līniju un nodrošina maksimālu garumu. Izbaudiet skropstu apjoma efektu un intriģējiet apkārtējos ar savu burvīgo izskatu.

2

Norādīt piegādes informāciju

UZMANĪBU: Neatstājiet nevienu lauku tukšu. Lūdzu, izmantojiet tikai latīņu alfabētu.
3

Atlasiet piegādes un apmaksas iespēju

Piegāde
Maksājums
4

Apstipriniet pasūtījumu

Piegāde
Apmaksas metode
Kopā
Vai jums ir atlaižu kods?
Norādītais atlaižu kods nav derīgs
Privātuma politika

Mūsu mājaslapa izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējos rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai būtiskās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat izmainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika