Nanobrow Shape Mascara

Uzacu tuša
veido, komplektē, piešķir krāsu

Izmērs: 7 ml / 0,23 fl oz

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Kā darbojas Nanobrow Shape Mascara?

Maskē spraugas, aizpildot tās
Padara uzacis biezākas un apjomīgākas
Piešķir uzacīm vēlamo formu un notur tās.
Formula ar silīcija dioksīdu nodrošina maigumu un gludumu uzacu matiņiem

Biezas, perfekti veidotas un
iespaidīgas uzacis!

Vai jūsu uzacis ir plānas un retas? Vai varbūt tās ir nesavaldāmas, un jūs meklējat efektīvu līdzekli, lai tās pakļautu? Nanobrow Shape Mascara lieliski noder uzacu veidošanai un krāsas pievienošanai. Tas rada brīnumus gan uz biezām, gan plānām un retām uzacīm. Vieglā un ērti lietojamā formula uzlabo uzacu izskatu, piešķir spīdumu un liek tām izskatīties precīzi veidotām un ķemmētām. Skaistie un dabīgā izskata toņi izceļ jūsu dabiskās uzacis.

Nanobrow Shape Mascara

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Uzklājiet to uz savām uzacīm un uzlabojiet to krāsu

Vai zinājāt, ka vienā mirklī varat panākt perfekti veidotu, apjomīgu, biezu uzacu efektu? Nanobrow Shape Mascara ir radīta, lai aizpildītu spraugas uzacu matiņos un nodrošinātu apjomīgu un nevainojamu uzacu efektu — lai jūsu uzacis izskatītos tieši tā, kā vienmēr esat sapņojis! Veidojiet un ieveidojiet tos, kā vēlaties, ātri un bez piepūles!

Nanobrow Mascara ir trīs skaisti un dabiski izskatīgi toņi, kurus varat lieliski pieskaņot saviem vaibstiem. Tas vienmērīgi pārklāj katru uzacu matiņu, bet tā formula nodrošina nelipīgu uzklājumu. Novatoriskā formula uzlabo uzacu tekstūru un izteiksmīgumu, izceļot to dabisko skaistumu. Tas ir ātrs ceļš uz jūsu sapņu uzacīm!

Nanobrow Shape Mascara
— jūsu sapņu uzacu apjoms

Nanobrow Mascara nāk kopā ar īpaši izturīgu spoli. Pateicoties ergonomiskajai formai, tā lieliski darbojas, lai aizpildītu uzacis un pakļautu nepaklausīgus matiņus. Izsmalcinātā un patīkamā formula ir nesalīp un nodrošina nelipīgu uzklājumu. Tuša turas līdz pat 24 stundām, noturot matiņus vietā un pasargājot tos no bojājumiem. Tas ir piemērots gan biezām un kuplām, gan plānām un smalkām uzacīm.

Nanobrow Shape Mascara

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Kā lietot Nanobrow Shape Mascara?

Uzacu grims nekad nav bijis tik vienkāršs! Šis produkts ir lieliski piemērots ikvienam, kam trūkst laika un kuri vēlas ātri un bez piepūles uzlabot savu uzacu izskatu. Ja vēlaties panākt apjomīgu, perfekti veidotu un spīdīgu uzacu efektu — izvēlieties Nanobrow tušu un atklājiet, cik viegli tas var būt!

1. Atveriet Nanobrow tušu. Izlaidiet to caur savām uzacīm ar spoli, sākot no iekšējās malas.

2. Uzmanīgi ķemmējiet uzacis sākot no ārpuses, virzoties uz kaktiņu, pakāpeniski piepildot tās ar krāsu.

3. Lai iegūtu visdabiskāko izskatu, uzklājiet vairāk produkta uz kaktiņa.

4. Ļaujiet produktam izžūt. Uzklājiet vienu kārtu vai pievienojiet vairāk, lai iegūtu maksimālu apjomu.

Gatavs! Tagad izbaudiet savas pilnīgās un perfekti veidotās uzacis! Nanobrow Shape Mascara var izmantot vienu pašu vai kā pēdējo pieskārienu uzacu pomādei vai parastajam uzacu zīmulim. Apskatiet mūsu blogu, lai uzzinātu vairāk par uzacu kosmētiku. Iemācieties, kā aizpildīt uzacis, izmantojot uzacu zīmuli.

Nanobrow – izturīgākie uzacu kosmētikas līdzekļi

Uzacu tuša nav vienīgais produkts Nanobrow klāstā! Pārslēdziet tās uz stilu un piešķiriet savām uzacīm krāsu tieši tā, kā vēlaties. Kādu uzacu izskatu jūs šodien iecienāt?

Atklājiet mūsu produktus

Vai meklējat iedvesmu grimam? Vai vēlaties sekot līdzi jaunākajām skaistuma aktualitātēm un tendencēm? Apskatiet Nanobrow sociālos tīklus!

FAQ — kas vēl būtu jāzina?
Kā lietot Nanobrow Shape Mascara?
Kad jums vajadzētu ķerties pie Nanobrow Shape Mascara?
Vai Nanobrow Shape Mascara ir piemērota jutīgai ādai?
Kādas ir Nanobrow Shape Mascara sastāvdaļas?
Kāds ir Nanobrow Shape Mascara derīguma termiņš?
Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?
Vai es varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Vienmēr perfektas uzacis
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika