Nanobrow Eyebrow Pencil

Precīzs uzacu kosmētikas zīmulis ar
īpaši smalku galu

Izmērs: 1 g / 0,034 fl oz

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Kā darboajs Nanobrow Eyebrow Pencil?

Zīmē īpaši planas līnijas
Ilgstošs, viegls un precīzi uzklājams
Aizpilda uzacis un iezīmē dabiska izskata uzacu matiņus
Precīzi un skaisti ieveido uzacis

Izveidojiet savu sapņu uzacu formu

Nanobrow Eyebrow Pencil ir profesionāls uzacu zīmulis, kas ir izturīgs, precīzs un viegli uzklājams. Īpaši izstrādāts, stingrs gals un īpaši pigmentēti toņi var nodrošināt, ka uzacis apžilbinās ar to dabisko skaistumu. Nanobrow Eyebrow Pencil var veidot un atjaunot jebkuru uzacu formu.

Nanobrow Eyebrow Pencil

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Nanobrow Eyebrow Pencil
— skaistu uzacu cienītājiem

Vai sapņojat par perfekti veidotam uzacīm? Nanobrow Eyebrow Pencil palīdz sasniegt lielisku un dabisku izskatu. Tas ir lieliski piemērots apspalvojuma metodei, lai noteiktu augšējo un apakšējo uzacu līnijas un aizpildītu tās ar krāsu. To ir viegli uzklāt, un galam ir ideāla cietība, lai nodrošinātu, ka varat viegli uzlabot savu uzacu krāsu un formu. Jūs varat arī bez piepūles aizpildīt visas retās vietas. Samtainā formula ļauj zīmulim slīdēt pāri jūsu uzacīm un izveidot reāla izskata uzacu matiņus, lai aizpildītu jebkuru retāko vietu. Tajā pašā laikā tas ir īpaši noturīgs: dienas laikā neizsmērējas, nodrošinot nevainojamu uzacu grimu visas dienas garumā.

Nanobrow Eyebrow Pencil
— ērts un izsmalcināts līdz mazākajai detaļai

Zīmuļu asināmais nav nepieciešams! Nanobrow Eyebrow Pencil ir ievelkams, lai nodrošinātu ideālu uzgaļa formu katru reizi, kad to lietojat. Pateicoties tam, jūsu grims katru reizi izskatīsies lieliski, un jūs varat zīmēt līnijas tieši tā, kā vēlaties. Tam ir četri dabiska izskata toņi, lai nodrošinātu, ka varat atrast to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Nanobrow zīmulis nodrošina vieglu uzklāšanu bez piepūles, nodrošinot skaistas uzacis, perfekti noformētas līdz mazākajai detaļai!

Nanobrow Eyebrow Pencil

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Nanobrow Eyebrow Pencil
— novērtējiet precizitāti un vieglo uzklāšanu

Labākā Nanobrow Eyebrow Pencil īpašība ir tā plānais, smalkais gals ar izsmalcinātu cietību. Tas ļauj iezīmēt uzacu kontūru, maskēt spraugas un aizpildīt tās ar krāsu. Kā to izdarīt? Izveidojiet visu uzacu kontūru, sākot no apakšējās uzacu līnijas. Pēc tam uzmanīgiaizpildiet iezīmēto formu ar krāsu. Varat izmantot uzacu zīmuli vai citu uzacu kosmētikas līdzekli no Nanobrow klāsta.Pareizi pigmentēts uzgalis ievērojami atvieglos šo uzdevumu. Atcerieties, ka apakšējai uzacu līnijai un kaktiņam ir jābūt stingri izveidotiem, savukārt augšējai līnijai jābūt maigi sapludinātai.Lai iegūtu plašāku informāciju par to, kā aizpildīt uzacis, izmantojot uzacu zīmuli, dodieties uz mūsu blogu.

Nanobrow – izturīgākie uzacu kosmētikas līdzekļi

Uzacu zīmulis nav vienīgais produkts Nanobrow klāstā! Pārslēdziet tās uz stilu un piešķiriet savām uzacīm krāsu tieši tā, kā vēlaties. Kādu uzacu izskatu jūs šodien iecienāt?

Atklājiet mūsu produktus

Vai meklējat iedvesmu grimam? Vai vēlaties sekot līdzi jaunākajām skaistuma aktualitātēm un tendencēm? Apskatiet Nanobrow sociālos tīklus!

FAQ — kas vēl būtu jāzina?
Kā lietot Nanobrow Eyebrow Pencil?
Kad jums vajadzētu ķerties pie Nanobrow Eyebrow Pencil?
Vai Nanobrow Eyebrow Pencil ir piemērots jutīgai ādai?
Kādas ir Nanobrow Eyebrow Pencil sastāvdaļas?
Kāds ir Nanobrow Eyebrow Pencil derīguma termiņš?
Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?
Vai es varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Vienmēr perfektas uzacis
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika