Nanobrow Lamination Gel

Uzacu želeja

Izmērs: 7ml / 0.23 fl oz

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Kā darbojas Nanobrow Lamination Gel?

Atdala uzacu matiņus, veido un uzlabo dabisko uzacu formu
Nodrošina smalku krāsu, lai izceltu jūsu uazcu skaistumu
Pieradina un nodrošina 24 stundu noturību
Hidrogenēta rīcineļļa nodrošina jūsu uzacu mitrināšanu

Labi izteiktas,
uzkoptas un perfekti veidotas uzacis!

Atklājiet unikālo tonēto uzacu veidošanas želeju. Želejas formula nodrošina laminētu uzacu efektu. Izsmalcinātie pigmenti piešķir izsmalcinātu krāsu un uzlabo jūsu dabiskās uzacis. Nanobrow Lamination Gel nodrošina ilgstošu nolietojuma efektu perfekti veidotām, taču dabiska izskata uzacīm. Izcilā želejas formula apvienojumā ar parocīgo silikona spolu atdala un veido uzacu matiņus, lai nodrošinātu, ka uzacis izskatās nevainojami visas dienas garumā.

Nanobrow Lamination Gel nodrošina precīzus un ilgstošas nodiluma efektus: spolīte veido un pieradina pat nepaklausīgākās uzacis! Hidrogenēta rīcineļļamitrina, stiprina un aizsargā uzacis no bojājumiem.

Nanobrow Lamination Gel

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Ieveidojiet un
piesķiriet savām uzacīm krāsu!

Nanobrow želejas tušai nepieciešamas sekundes, lai jūsu uzacis izskatītos noslīpētas un pievilcīgas, nodrošinot ilgstošu nodiluma efektu. Želeja nodrošina laminētu uzacu izskatu un ir izgatavots, lai padziļinātu uzacu krāsu, uzkoptu tās un veidotu tās tieši tā, kā vēlaties.

Tas ir arī izcils fiksators, ko varat uzklāt pēc uzacu aizpildīšanas ar pomādu, zīmuli vai citu uzacu kosmētikas līdzekli no Nanobrow klāsta. Tas ir lielisks pēdējais solis jūsu grima rutīnā. Izmantojot Nanobrow veidošanas un tonēšanas formulu, jūs varat veidot uzacis kā profesionālis, netērējot laiku, un vienmēr varat būt pārliecināti par izciliem rezultātiem. Vienkārši uzklājiet to uz savām uzacīm, lai izveidotu vēlamo formu — ātri un bez piepūles!

Nanobrow Lamination Gel — caurspīdīga vai tonēta,
lieliski piemērota jebkurām uzacīm

Nanobrow želejas tuša ir aprīkota ar precīzu, silikona spoli, kas sasniedz visus uzacu matiņus, tostarp arī īsākos. Tas pārklāj tos vienmērīgi un veido tos bez lipīguma sajūtas vai produkta uzkrāšanās uz uzacīm.

Tas ir lieliski piemērots, lai pieradinātu uzacis un piešķirtu tām satriecošu, noslīpētu izskatu. Nanobrow Lamination Gel piestāv visām uzacīm neatkarīgi no to biezuma un blīvuma. > Tas ir ilgstoši valkājams un saglabājas līdz pat 24 stundām, aizsargājot uzacu matiņus no bojājumiem.

Nanobrow Lamination Gel

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Ātrs veids, kā veidot
smalkas uzacis

Izmantojot šo spēli mainošu želeju, varat viegli panākt, lai uzacis izskatītos pulētas, perfekti veidotas un koptas. Tas ir tik vienkārši! Atveriet skropstu tušas tūbiņu un uzklājiet veidošanas želeju uz uzacīm bez kosmētikas vai krāsotām uzacīm. Silikona spole ķemmē, atdala un veido uzacu matiņus, lai iegūtu pārsteidzošus rezultātus. Lai iegūtu spēcīgāku noturību, vispirms izķemmējiet matiņus un pēc tam notīriet tos matu augšanas virzienā. Pēc tam izlasiet rakstu mūsu uzacu blogā un uzziniet, kā lietot uzacu želeju.

Nanobrow – izturīgākie uzacu kosmētikas līdzekļi

Uzacu želeja nav vienīgais produkts Nanobrow klāstā! Pārslēdziet tās uz stilu un piešķiriet savām uzacīm krāsu tieši tā, kā vēlaties. Kādu uzacu izskatu jūs šodien iecienāt?

Atklājiet mūsu produktus

Vai meklējat iedvesmu grimam? Vai vēlaties sekot līdzi jaunākajām skaistuma aktualitātēm un tendencēm? Apskatiet Nanobrow sociālos tīklus!

FAQ — kas vēl būtu jāzina?
Kā lietot Nanobrow Lamination Gel?
Kad jums vajadzētu ķerties pie Nanobrow Lamination Gel?
Vai Nanobrow Lamination Gel ir piemērota jutīgai ādai?
Kādas ir Nanobrow Lamination Gel sastāvdaļas?
Kāds ir Nanobrow Lamination Gel derīguma termiņš?
Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?
Vai es varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Vienmēr perfektas uzacis
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika