Nanobrow Microblading Pen

Precīza uzacu pildspalva

Izmērs: 1ml / 0.034 fl oz

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Kā darbojas Nanobrow Microblading Pen?

Zīmē īpaši plānas līnijas
Izveido mikrobleidingam līdzīgu grimu
Piesķir uzacīm biezāku izskatu
Precīzi konturētas uzacis visbrīnišķīgākajam izskatam

Mikrobleidingam līdzīgs
grims!

Nanobrow Microblading Pen ir unikāls un novatorisks kosmētikas līdzeklis, kas ļaus izveidot mikrobleidingam līdzīgu grimu bez tetovēšanas! Šis produkts patiks ikvienam, kurš meklē precīzu instrumentu uzacu blīvēšanai. Jūs varat pievienot izskatu savām uzacīm un aizpildīt tās, ja nepieciešams. Īpaši plānais gals ievelk pat milimetrus garas līnijas, kas izskatās gluži kā īsti mati! Ar šo pildspalvu jūs varat viegli izveidot trīsdimensiju efektus un dabiska izskata uzacis.

Ūdensizturīgā formula ātri sacietē un paliek uzklāta ilgu laiku. Izmantojot šo pildspalvu, jūs padarāt uzacis biezākas, maskējiet retās vietas un iegūstat pulētu, taču dabisku izskatu. Nanobrow pildspalva ir īpaši precīza, veidojot matiņus līdzīgus triepienus.

Nanobrow Microblading Pen

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Pilnvērtība līdz pat īsākajiem matiem!

Precīzā uzacu pildspalva ir praktisks grima rīks, kas ļauj bez piepūles izveidot trīsdimensiju uzacu izliekumu un nevainojamas uzacis. Nanobrow Microblading Pen ir paredzēts uzacu kontūru iezīmēšanai un īsāko matiņu uzzīmēšanai, lai radītu dabīga izskata efektu. Jūs varat aizmirst riskanto un sāpīgo mikrobleidinga procedūru — sniedziet roku pēc Nanobrow Pen ar uzgali, kas iedvesmots no profesionālā mikrobleidinga rīka. Tas ļauj izveidot matiņiem līdzīgus triepienus, sabiezināt uzacis,nomaskēt visas spraugas un izveidot dabiska izskata grimu.

.

Nanobrow Microblading Pen
novatoriska un unikāla

Kas padara Nanobrow Pen izcilu? Izsmalcinātais, precīzais aplikators rada reālistiskus, matiem līdzīgus triepienus uzacīm un jauku, elegantu grims. Mikrobleidinga efekta uzacu pildspalvai ir īpaši intensīvs pigments, un tā ir ārkārtīgi ilgstoša. Jūs varat pārtraukt uztraukties par to, ka uzacu grims pazūd dienas laikā. Aizmirstiet par mokošo nepieciešamību turpināt skatīties spogulī, lai pārbaudītu uzacis. Nanobrow Microblading Pen ir ūdensnecaurlaidīga, tāpēc varat būt drošs, ka uzacu grims paliek nevainojams!

Nanobrow Microblading Pen

Izvēlēties krāsu
Krāsa Izvēlēties

Kā lietot
Nanobrow Microblading Pen?

Vai sapņojat, ka uzacis izskatās tā, it kā to būtu izdarījis profesionālis? Tagad tas ir tik vienkārši! Izmantojiet īpaši precīzo Nanobrow Pen un pārliecinieties, ka nevainojamu uzacu iegūšana ir vienkārša! Aizpildiet uzacis, izmantojot aplikatora ātrās kustības. Tādā veidā jūs varat izveidot plānas un precīzas līnijas, kas imitē īstus matiņus. Aplikators ļauj maskēt spraugas un padziļināt uzacu krāsu. Lai iegūtu biezāku izskatu, izmantojiet pildspalvu vēlreiz. Ūdensizturīgais produkts ar īpaši plānu, mīkstu galu veido īsākos matiņus, radot dabisku izskatu.

Varat lasīt vairāk par uzacu pildspalvām un kosmētiku mūsu blogā.

Nanobrow – izturīgākie uzacu kosmētikas līdzekļi

Uzacu pildspalva nav vienīgais produkts Nanobrow klāstā! Pārslēdziet tās uz stilu un piešķiriet savām uzacīm krāsu tieši tā, kā vēlaties. Kādu uzacu izskatu jūs šodien iecienāt?

Atklājiet mūsu produktus

Vai meklējat iedvesmu grimam? Vai vēlaties sekot līdzi jaunākajām skaistuma aktualitātēm un tendencēm? Apskatiet Nanobrow sociālos tīklus!

FAQ — kas vēl būtu jāzina?
Kā lietot Nanobrow Microblading Pen?
Kad jums vajadzētu ķerties pie Nanobrow Microblading Pen?
Vai Nanobrow Microblading Pen ir piemērota jutīgai ādai?
Kādas ir Nanobrow Microblading Pen sastāvdaļas?
Kāds ir Nanobrow Microblading Pen derīguma termiņš?
Kāds ir pasūtījuma izpildes termiņš?
Vai es varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Vienmēr perfektas uzacis
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika