Nanobrow piederumi uzacīm

Viss nepieciešamais uzacu veidošanai

  • Profesionāls, ērts un izturīgs
  • Elegants un inovatīvs dizains
  • Maksimālais komforts lietošanā
  • Lielisks efekts uzacu grimam un veidošanā

Nanobrow Styling Brush

Nanobrow Tweezers

Piederumi

Nanobrow Styling Brush

Nanobrow Angled Brush - ieliektā otiņa, kas izgatavota no sintētiskiem sariem. Ideāli pemērots krēmu, pūderu un želeju uzklāšanai. Tas arī bez piepūles atdarina dabiskos uzacu matiņus.

Nanobrow Spiral Brush - precīza uzacu un skropstu ķemmēšana un veidošana. Lieliski piemērots uzacu želejas, vaska vai ziepju uzklāšanai.

Novatorisks un higiēnisks korpuss!

Ievelkamais futrālis ir paredzēts, lai aizsargātu otiņu un spolu no putekļiem un baktērijām. Lai ievilktu vai izvilktu otiņu, vienkārši pārvietojiet pogu. Abus otiņas galus var viegli izņemt no korpusa, lai jūs varētu tos notīrīt un saglabāt nevainojamā stāvoklī.

Nanobrow Tweezers

Elegantās, parocīgās un precīzās NANOBROW pincetes ar ieliektu galu ir lieliski piemērotas uzacu veidošanai un citām nelielām skaistumkopšanas procedūrām. Izgatavots no

augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda. Satīna pārklājums nodrošina, ka instrumentir ļoti ērti turētun tas nekad neizslīd no rokām, Tas viegli satver pat vissīkākos matiņus. Ergonomiskā forma un precīzs uzgalis nodrošina ātru, vieglu un precīzu uzacu veidošanu.

Piederumi
Nanobrow - izcili produkti
uzacu grimam un kopšanai
Man ir bijušas daudz un dažādas uzacu otiņas, bet – cepuri nost – Nanobrow Styling Brush ir labākā! Es vienmēr to izmantoju ar prieku – tas vienmēr nodrošina vēlamo precizitāti.
Liene, 44 gadi
Esmu grima māksliniece un man patīk Nanobrow veidošanas otiņas darbam. Ar nepacietību iesaku tos visiem saviem klientiem.
Anna, 32 gadi
Beidzot esmu atradusi augstākās kvalitātes pincetes. Ar citām, kas man ir bijušas, nav izdevies satvert un noturēt matiņus, un tās nebija ērti lietojamas. Šis rīks ir atšķirīgs un ļoti noturīgs. Iesaku visiem. NANOBROW pincetes kalpo gadiem ilgi!
Estere, 27 gadi
Nanobrow Tweezers nav tikai jauks aksesuārs – tās nodrošina izcilu kvalitāti. Iesaku tās lietošanai mājās un profesionāļiem, kuri meklē elegantus instrumentus klientu ērtībām.
Līga, 39 gadi
Labākās grima otiņas! Esmu tos redzējusi vizāžistu instrumentu komplektos un arī gribēju tādas iegādāties. Pilnība un precizitāte.
Sabīne, 25 gadi
FAQ - kas vēl būtu jāzina?
Kā lietot Nanobrow Styling Brush?
Kā lietot Nanobrow Tweezers?
Kāds ir pasūtījums izpildes termiņš?
Vai es varu veikt pasūtījumu, ja dzīvoju ārzemēs?
Vienmēr perfektas uzacis
Privātuma politika

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, arī trešo pušu sīkdatnes, lai izmantotu ārējus rīkus. Gadījumā, ja lietotājs nedod savu piekrišanu, tiek izmantotas tikai nepieciešamās sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat mainīt iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vai jūs piekrītat visu sīkdatņu izmantošanai?

Privātuma politika